Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwa karniszowa LED

Karnisze są elementem, który psuje wygląd w każdym pomieszczeniu. Najczęściej są to metalowe rury, które psują wszystkie aranżację. Warto w takim przypadku zainwestować w listwę karniszową LED dzięki której wasze pomieszczenia zmienią się diametralnie! Listwa karniszowa LED posiada wiele zalet. Oprócz zamaskowania karnisza, posiada możliwość zainstalowania w niej taśmy LED, która stanie się nowym źródłem światła w pomieszczeniu. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że wkomponuje się idealnie w inne dekory sztukateryjne jak gzymsy. 

Jeżeli posiadasz wyżej wymienione karnisze musisz zdecydować się na ich zakrycie. Listwa karniszowa LED zrobić to! Bez wiercenia i zbędnych zabrudzeń. Wystarczy Ci jedynie dobry klej sztukateryjny. Jeszcze nigdy instalacja tych dekorów nie była łatwiejsza!

Źródła światłaŚwiatło LED

Oprócz taśm LED, nie możemy zapomnieć o innych źródłach światła. W pomieszczeniach świetnie sprawdzi się stojąca lampa. Najczęściej wybierana jest w salonie, jednak może zdobić pokój dziecięcy jak i korytarz. 

Musicie wiedzieć, że punktowe oświetlenie spełnia wiele ważnych funkcji w domach. Taśmy LED świetnie się sprawdzą przymocowane nad łóżkiem, pod blatem w kuchni, wokół biurka ale także łazience za lustrem. Nie dość, że staną się kolejnym źródłem światłem to jeszcze udekorują wiele powierzchni. 

Listwa karniszowa LED rozwiąże każdy problem związany z w dobrze wyglądającym pomieszczeniem. 

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020