Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe

W dzisiejszych czasach każde pomieszczenie potrzebuje dekorów, które sprawią, że staną się one nowoczesne. Warto jest w takim przypadku skorzystać elementów, które ułatwią wam to zadanie. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych produktów, które służą do poprawy jakości ścian. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe stosuje się pomiędzy ścianą a sufitem dzięki czemu z ich pomocą można poprawić wygląd ścian i zakryć mankamenty jak pęknięcia czy uszkodzenia.

Jak sami widzicie posiadają wiele zastosowań , które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Jeżeli zdecydujecie się na instalacje listew ozdobnych sufitowych styropianowych możecie liczyć na niezwykłe aranżację, dzięki którym pomieszczenia nabiorą charakteru. 

Własny wzórIndywidualny projekt

Jeżeli przejrzeliście już wszystkie oferty listew i nie znaleźliście tych wymarzonych zapraszamy do naszej firmy z własnym wzorem, który znaleźliście w internecie bądź samodzielnie zrobiliście ich wzór. Gwarantujemy, że nasi pracownicy odwzorują go w skali 1:1. 

Bardzo lubimy, kiedy przychodzicie do nas z własnymi projektami. W ten sposób nasza oferta staje się coraz bardziej różnorodna. Pamiętaj, że nie ponosisz większych kosztów z racji tego, że jest to projekt indywidualny. 

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to doskonałej klas dekory, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Ich wybór to najlepsza decyzja ze wszystkich.

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020