Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Styropianowe listwy ozdobne

Myślisz, że do zmiany twojego wnętrza potrzebna jest duża suma pieniędzy oraz  czasu ponieważ będziesz musiał stale nadzorować pracę projektantów i wykonawców? Absolutnie nie! Styropianowe listwy ozdobne to idealna propozycja dla osób, które marzą o bezinwazyjnym remoncie. Za pomocą styropianowych listew ozdobnych  zrobisz to!

Styropianowe listwy ozdobne  pełnią obecnie prym na rynku sztukateryjnym. Musisz je mieć również i ty w swoim mieszkaniu! Nie ma znaczenia, w jakim stylu jest urządzone Twoje mieszkanie. Listwy będą pięknie współgrać z każdym elementem w mieszkaniu. 

Czy koszt sztukaterii jest wysoki?

 Koszty jakie wyniosą Cię za zakup i montaż styropianowych listew ozdobnych nie przekroczą zawartych kwot, a cena jaka poniesiesz za wprowadzenie elegancji do Twojego domu będzie wyjątkowo niska. Wszystkie materiały jakich używamy do naszej pracy są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu stać na nie każdego. Wpływ na to ma fakt, że styropian z jakiego są wytwarzane jest tanim materiałem. Dlatego produkcja styropianowych listew ozdobnych jest niedroga.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, pokażemy Ci nasze dotychczasowe realizację i przedstawimy wstępny kosztorys, dzięki któremu będziesz mieć wszytko czarno na białym.

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020