Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwy sufitowe

Marzysz o nowoczesnym wnętrzu? Nie chcesz jednak przeprowadzać remontów, w których się będzie tylko kurzyć? Świetnie trafiłeś! Listwy sufitowe to wspaniała propozycja, która sprawi, że pokochasz takie "remonty". Listwy sufitowe zainstalujesz tylko za pomocą kleju sztukateryjnego. Nie musisz wynosić mebli z pomieszczenia czy zakrywać ich foliami.

Listwy sufitowe zamontujesz bez zbędnego kurzu. Pokochasz ich łatwy montaż, o którym będzie wzmianka trochę niżej. Dzięki temu, że są stworzone są z ekstrudowanego styropianu są lekkie i nie musisz zaopatrywać się w jakieś dodatkowe maszyny. Wystarczą podstawowe narzędzia, które każdy ma w swoim domu. listwy sufitowe

 

Wszystko o listwach sufitowych

  • sprzedawane są w odcinkach 1-2 metry,
  • są wytrzymałe i solidne,
  • odporne na ogień i wilgoć,
  • proste w montażu,
  • produkowane z ekologicznego materiału,
  • sprzedawane w niskich cenach,
  • uatrakcyjnią każde wnętrze,

Montaż listew sufitowych

Montaż listew sufitowych należy do bardzo prostych czynności. Nie potrzebny jest do tego żaden specjalistyczny sprzęt. Ze względu na lekkość materiału łatwo się go przytwierdza do ściany. Wystarczy do tego odpowiedni klej bez rozpuszczalników, które mogłyby uszkodzić warstwę.

Listwy sufitowe to wspaniała propozycja dla osób, które pragną aby ich wnętrze stało się atrakcyjne i nowoczesne. W dzisiejszych czasach listwy sufitowe można zastosować nawet w łazience czy kuchni. Nasi pracownicy stają na wysokości zadania, aby sprostać wymaganiom klientów. Posiadamy szeroka ofertę, skierowaną do prywatnych osób jak i firm.

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020