Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwy styropianowe

Chcesz dla swojego domu zmiany spektakularnej lecz nie wiesz czy posiadasz odpowiednie środki, aby jej dokonać? Zdecyduj się na listwy styropianowe i przekonaj się, że jak nie wiele trzeba, by z nudnego i przewidywalnego pomieszczenia zrobić nowoczesne i w dobrym stylu wnętrze.

Listwy styropianowe to hit na rynku sztukateryjnym od wielu lat! Wpływ na to ma fakt, że wykonane z taniego materiału jakim jest styropian, są w niskiej cenie. Każdego będzie stać na remont z ich pomocą. Listwy styropianowe to wysokiej klasy materiały ze styropianu, które są odporne na wiele czynników.

Listwy styropianowe w pokoju dziecięcym

Nie masz pomysłu na dziecięcy pokój? Listwy styropianowe to świetna opcja nawet do pokoju pociech! Białe listwy styropianowe przepięknie będą wyglądały z różowymi ścianami czy kolorowymi tapetami. Nie ma znaczenia czy to pokój dziewczynki czy chłopczyka. Listwy styropianowe będą wyglądały pięknie na każdej powierzchni. Jeżeli użyjesz dobry klej, nie musisz się martwić, że spadną komuś na głowę.

Nasza firma to ekspert w produkcji listew styropianowych. Stajemy na wysokości zadania, aby tworzyć dla naszych Klientów oryginalne wzory. Jednak wiemy, jak często nasi Klienci posiadają własne koncepcję. Wykonamy każdy indywidualny projekt! Pamiętajcie, że to właśnie WY jesteście naszą inspiracją.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie listwy styropianowe to wysokiej jakości dekory, które każdy pokocha!

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020