Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwy dekoracyjne styropianowe

Listwy dekoracyjne styropianowe to od wielu lat dobrze znany element dekoracyjny, który stosowany jest tak naprawdę już w każdym pokoju. Jeszcze kiedyś listwy dekoracyjne styropianowe można było zastosować tylko suchych pomieszczeniach jak salon, czy pokój dziecięcy. Dzisiaj jest to możliwe i w kuchni i w łazience. Dzięki temu, że listwy dekoracyjne styropianowe są odporne na wilgoć można je zamontować nawet w wiatrołapie. Bez obaw, że pojawi się niechciany grzyb w kątach ściany. 

Listwy dekoracyjne styropianowe w gabinecie domowym

Zastanawiasz się jak sprawić, by twój gabinet nabrał nowoczesnych akcentów i odwzorowywał twoje zainteresowania, a także podkreślał stanowisko jakie obejmujesz? Twoja kuchnia jest przestronna lecz źle zorganizowana dlatego też nieustannie się o coś obijasz i na coś wpadasz? Chcesz to wszystko zmienić, a listwy dekoracyjne styropianowe wydają się być dobrym pomysłem?

Zadzwoń do nas i w szybki sposób dodaj jakości swojej rzeczywistości. Nasi pracownicy pomogą dobrać Ci odpowiednie listwy do Twojego biura.

Postaw na jakość, styl i wygodę i ciesz się powalającym efektem! Za pomocą listwom dekoracyjnym styropianowym Twoje wnętrze nabierze innego charakteru.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020