Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Listwa sufitowa styropianowa

Marzysz o świetnej dekoracji w swoim domu? Listwa sufitowa styropianowa to coś co sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze nowego charakteru! Stosując tak prosty i subtelny element, masz pewność, że wnętrze, w którym mieszkasz nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Listwa sufitowa styropianowa jest bardzo ceniona między innymi przez prostotę montażu. Stworzone za pomocą gładkiego i niebywale trwałego materiału jest gotowy do malowania na dowolny kolor.

Zalety listew sufitowych styropianowych

Wiele osób zastanawia się dlaczego listwa sufitowa styropianowa zyskuje taką popularność? Przede wszystkim duże znaczenie odgrywa tutaj pomysłowość do tworzenia niecodziennych rozwiązań. Nasi pracownicy już od wielu tak pomagają klientom z kraju jak i z zagranicy osiągnąć satysfakcję ze swojego wnętrza. To świetne rozwiązanie, które urozmaici każde pomieszczenie. Listwa sufitowa styropianowa to przede wszystkim: listwa sufitowa styropianowa, listwy sufitowe styropianowe

  • łatwy montaż,
  • optycznie powiększy wnętrze,
  • zakryje mankamenty ściany,
  • wytrzymałość,
  • wysoka dostępność zdobień,
  • odporne na ogień i wilgoć.

Należy również wziąć pod uwagę, że listwa sufitowa styropianowa produkowana jest z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Wszystkie materiały sprzedajemy w odcinkach 200m. Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie. Jako producent mamy najniższe ceny na rynku. Oferuję transport gratis!

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020