Co wybierasz?

Bogaty asortyment dekorów sztukateryjnych

Styropianowe listwy

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą aranżacji pomieszczeń, remontem czy może jesteś w trakcie projektowania nowego mieszkania, musisz wziąć pod uwagę styropianowe listwy. Tylko z ich pomocą Twoje wnętrza staną się świetnej jakości. Styropianowe listwy to dekory, które idealnie się sprawdzą nie tylko w wysokich pomieszczeniach ale także i tych nieco mniejszych. Ich zadaniem jest powiększenie optyczne pomieszczeń i sprawić by wyróżniała je doskonała jakość. 

Jeżeli nie masz pomysłu w jaki sposób poprawić wygląd wnętrz styropianowe listwy pomogą Ci w tym! Każdy kto zastosuje je w swoich aranżacjach może liczyć na modne i nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu, że można zastosować w nich taśmę LED stają się nieodłączną częścią ścian. 

Wiele osób decyduje się także na ich montaż nie tylko pomiędzy ścianą a sufitem ale również na ścianie. W ten sposób mogą pełnić funkcję ram obrazów, luster czy zdjęć. 

Jak je dobrać do wnętrza?Styropianowe listwy

Styropianowe listwy mogą być bogato zdobione ale i także bardziej tradycyjne o subtelniejszych wzorach a nawet ich braku. Szczególnie te ostatnie są bardzo modne w minimalistycznych wnętrzach. Wybierając je do swoich pomieszczeń powinniśmy kierować się wyglądem całego domu. Spójna aranżacja sprawi, że wnętrze nabierze nowoczesnego wyglądu. 

Zadzwoń i zamów

listwy@gzymsy-listwy-sztukateria.pl.com

Numer kontaktowy: +41 661 28 143

Copyright All Rights Reserved 2020